headline »

18.2.2024 – 19:36 | 84 zobrazení

Pokovidové ročníky Polyxeny (2022-2024) se hrají ve formátu 3 waynovské týmy 2x každý s každým. Bereme s sebou vlastní děti, které byly v době prvního ročníku PLX batolata a nebo na houbách. Je prima sledovat, …

Zobrazit celý příspěvek »
wayne’s world

novinky, historky a skazky o účkách, dřevácích a Kamenech.

slowpitch

tě pobaví i vyřídí. Hra pro týpky a borkyně.

Baseball muži

královská pálkovací hra pro chlapy a kluky.

Fastpitch ženy

neboli softball v dámském provedení. Jednou bude.

mládež

aneb přípravka. To nejcennější co máme.

Home » B10, B11, B13, B7, B8, B9, klepy, mládež, slowpitch, wayne's world

Galavečer 2017

Vložil dne 13.1.2018 – 13:40Žádný komentář | 367 zobrazení

Vážení přátelé,
já jako předseda klubu, bych chtěl vyjádřit naše uspokojení z toho, že jste se tu sešli v tak hojném počtu. Věřte, nečekali jsme to. I když jsme předpokládali, když jsme tuto akci připravovali, že nezůstane bez odezvy. Víte, spolupráce rodiny a klubu je velice důležitá. Nejde samozřejmě jen o ty základní výchovné momenty, o formování osobnosti, že…

Fotky z Galavečera na WW rajčeti zde.

Ještě jednou děkuji za účast na Galavečeru. Všem vám to náramně slušelo. Waynes v kravatách a šatech je moc pěkná podívaná. Pro letošní gala jsme měli domluveného jako průvodce večerem moderátora Jana Mroviece. Ten nakonec se nakonec kvůli pracovním povinnostem na Dakaru zúčastnit nemohl. Snad to vyjde příště. Rád bych galavečer obohatil také o kulturní vystoupení…píšu si do úkolů na leden 2019.

Galavečer 2017 | Filip Komárek | fototo Ro

Galavečer 2017 | Filip Komárek | fototo Ro

Mottem slavnostního zakončení sezóny byly zážitky. WW baseballování nejsou jen odpaly, nadhzozy a auty. Je to mnohem více. Je to čas strávený s kamarády.

Wayne před zhodnocením sezóny 2017 přivítal přítomné, poděkoval hráčům, rodičů, trenérů a všem, kteří se podílejí na chodu klubu. Slova se také ujal head coach WW slowpitche Kubajs (Jakub Procházka) a zrekapituloval loňský rok.

Všichni mladí baseballisté obdrželi pamětní medaili WW 2017. Bronzové medaile za EBL byly slavnostně předány přítomným hráčům kategorie U13. Medaile za EBL U11 a ČSL dostali hráči, kteří na posledním zápase své kategorie nebyli.

Kdo nebyl na Gala a chtěl by medaili, dejte mi nejpozději do konce února 2018 vědět.

Slavnostní ocenění se také dostalo jednotlivcům. Klíčem pro výběr jednotlivých hráčů tentokrát nebyly výkony na hřišti. Trenéři nominovali hráče, kteří si z akcí klubu v roce 2017 nejvíce vzali (aktivní a velmi dobrý přístup k tréninkům a zápasům, účast na klubových akcích s pozitivním dopadem na osobní a osobnostní rozvoj).

Oceněni byli:
Denis Rambousek (U7)
Matyáš Wija (U8)
Eliška Koláčková (U9)
Matyáš Hoffman (U9)
Filip Komárek (U10)
Josef Polena (U11)
Zuzana Pecková (U13)

Denda se galavečera nemohl zúčastnit a tak nechal spoluhráčům vzkaz.

Díky všem za sezónu 2017.
wayne

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.