headline »

21.7.2021 – 8:58 | 243 zobrazení

Po Squatu 2021 můžeme už definitivně zařadit předpovídání počasí do tzv. šarlatánských profesí (kartářka, šaman, kouzelník, mentální kouč, homeopatička, proutkař nebo epidemiolog). Ze zcela katastrofické předpovědi, kdy mělo pršet celý víkend se nakonec vyklubal Nádherňajs. …

Zobrazit celý příspěvek »
wayne’s world

novinky, historky a skazky o účkách, dřevácích a Kamenech.

slowpitch

tě pobaví i vyřídí. Hra pro týpky a borkyně.

Baseball muži

královská pálkovací hra pro chlapy a kluky.

Fastpitch ženy

neboli softball v dámském provedení. Jednou bude.

mládež

aneb přípravka. To nejcennější co máme.

Home » klepy, slowpitch, wayne's world

Jen co naši odjedou…

Vložil dne 15.7.2013 – 6:44Jeden komentář | 622 zobrazení
dort_WW_D

Lenička by si měla otevřít cukrárnu

Ve středu večer se dovídáme, že svítkovské hřiště najednou není k dispozici a začínáme řešit, kde přáteláky odehrát. Vstříc nám vycházejí Falcons Hradec Králové (JPC a Ondro díky) a tak si do mapy měst, kde jsme už byli na tripu, můžeme přidat HK.

Jako vždy se sjíždíme z různých koutů vlasti. Baryho veze soupeř, wayna zaskočila (m)Áňa, která se na poslední chvilku rozhodla jet a muselo se pro ni vracet…..stejně jako pro brambory a tak není divu, že první na fieldu byla německá výprava.

Zajímavostí této minisérie je počet mistrů, kteří se pohybovali na fieldu u Bukách a přijeli i do HK.
Německo: 4
Waynes: 2

Wayne’s World – Německo 3:9
Německo nastupuje spořádaně coed, my máme v sestavě jedinou dámu – Alču. Osm z devíti bodů inkasujeme po homerunech. Wolfi střílí ve druhé směně za 3 body. V pětce za plot dává nejdříve Max (RBI 3) a následně Wolfi (RBI 2). My dáváme ve třetí směně 3 body po obyčejných hitech. Německo přidá ještě jeden punkt v poslední směně, čímž se skóre stanovuje definitivně. Nelze nezmínit Romáleho parádní robinzonádu, které tleska nejen soupeř, ale i všech 14 přihlížejících diváků.

směny
D 0 3 0 5 1
W 0 0 3 0 0

postava: Kubajs SS, Meggy 2B, zDEnda/Roman von Klemper 1B, Bary LCF, Alča 3B, Romále LF, Ondra Králík RCF, wayne P, Matěj RF, Tadeáš C

Jestli budu někdy hrát proti Kubajsovi, pozvu na zápas jeho rodiče
Kubajs se pálkařsky probral až po odjezdu rodičů. Za přítomnosti výchočeské softballové legendy a homerunového lídra z dob přelomu milenia Kubajs snad nadal hit. Jen co rodiče odjeli, měl 3 ze 3. V tomto případě se bavíme o homerunech. Před deseti lety by jsme se po větě Jen co rodiče odjeli asi bavili o mejdanech.

kozáčka?

Tadeáš předvádí kozáčka?

Německo – Wayne’s World 11:11
My i soupeř znatelně měníme sestavu. Začínáme na pálce a Kubajs Kaiovi posílá první nadhoz ke grilu. Skóre se přelévá z jedné strany na druhou. Wolfi dává svůj třetí homerun. Do poslení směny jdeme za stavu 6:7. Kubajs začíná homerunem. Meggy pálí do plotu. Bary hit. Matěj luft. wayne trojmeťák za 2 body. Romále aut. Alča hit za bod. Ramon taky hit s bodem a rázem vedeme 11:7.
V dohrávce se Německo koncentruje a na pálce chybuje jen málo. Se dvěma auty stahuje na 9:11. Homerunem může rozhodnout Wolfgang, ale dává jen singl. Utkání nakonec končí remízou.

směny
W 1 1 4 5
D 2 3 2 4

postava: Kubajs LCF, Meggy SS, Bary 3B, Matěj 2B, wayne C, Romále P, Alča RF, Ramon von Klemper 1B, Ondra Králík LF, Tadeáš RF

Následovalo pohoštění z grilu: kejta, brambůrek, cibule. Pro vegetariány (i ty začínající) těstovinový salát. K tomu pivko Kozel (Vosel nepřijel) a neaklo. A jako dárek dostali Němci dort. Nejdéle odolávala němacká vlajka. Její konzumaca se v zemi našich západních sousedů pravděpodobně považuje za vlastizradu.

Wayne's World - Německo

Wayne’s World – Německo | 14.7.2013, Hradec Králové

Jeden komentář »

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.