headline »

15.5.2024 – 21:10 | 42 zobrazení

…takže vlastně black sabat.
Jen co domácí vyšťourali díru pro třetí, mohlo se začít hrát.
Fotky od PATa na WW rajčeti
Eagles Praha – Waynes Pardubice 7:6
Dobře rozehrané utkání jsme ztratili v dohrávce, kdy Eagles otočili z 6:4 …

Zobrazit celý příspěvek »
wayne’s world

novinky, historky a skazky o účkách, dřevácích a Kamenech.

slowpitch

tě pobaví i vyřídí. Hra pro týpky a borkyně.

Baseball muži

královská pálkovací hra pro chlapy a kluky.

Fastpitch ženy

neboli softball v dámském provedení. Jednou bude.

mládež

aneb přípravka. To nejcennější co máme.

Home » klepy, slowpitch, wayne's world

Jen co naši odjedou…

Vložil dne 15.7.2013 – 6:44Jeden komentář | 701 zobrazení
dort_WW_D

Lenička by si měla otevřít cukrárnu

Ve středu večer se dovídáme, že svítkovské hřiště najednou není k dispozici a začínáme řešit, kde přáteláky odehrát. Vstříc nám vycházejí Falcons Hradec Králové (JPC a Ondro díky) a tak si do mapy měst, kde jsme už byli na tripu, můžeme přidat HK.

Jako vždy se sjíždíme z různých koutů vlasti. Baryho veze soupeř, wayna zaskočila (m)Áňa, která se na poslední chvilku rozhodla jet a muselo se pro ni vracet…..stejně jako pro brambory a tak není divu, že první na fieldu byla německá výprava.

Zajímavostí této minisérie je počet mistrů, kteří se pohybovali na fieldu u Bukách a přijeli i do HK.
Německo: 4
Waynes: 2

Wayne’s World – Německo 3:9
Německo nastupuje spořádaně coed, my máme v sestavě jedinou dámu – Alču. Osm z devíti bodů inkasujeme po homerunech. Wolfi střílí ve druhé směně za 3 body. V pětce za plot dává nejdříve Max (RBI 3) a následně Wolfi (RBI 2). My dáváme ve třetí směně 3 body po obyčejných hitech. Německo přidá ještě jeden punkt v poslední směně, čímž se skóre stanovuje definitivně. Nelze nezmínit Romáleho parádní robinzonádu, které tleska nejen soupeř, ale i všech 14 přihlížejících diváků.

směny
D 0 3 0 5 1
W 0 0 3 0 0

postava: Kubajs SS, Meggy 2B, zDEnda/Roman von Klemper 1B, Bary LCF, Alča 3B, Romále LF, Ondra Králík RCF, wayne P, Matěj RF, Tadeáš C

Jestli budu někdy hrát proti Kubajsovi, pozvu na zápas jeho rodiče
Kubajs se pálkařsky probral až po odjezdu rodičů. Za přítomnosti výchočeské softballové legendy a homerunového lídra z dob přelomu milenia Kubajs snad nadal hit. Jen co rodiče odjeli, měl 3 ze 3. V tomto případě se bavíme o homerunech. Před deseti lety by jsme se po větě Jen co rodiče odjeli asi bavili o mejdanech.

kozáčka?

Tadeáš předvádí kozáčka?

Německo – Wayne’s World 11:11
My i soupeř znatelně měníme sestavu. Začínáme na pálce a Kubajs Kaiovi posílá první nadhoz ke grilu. Skóre se přelévá z jedné strany na druhou. Wolfi dává svůj třetí homerun. Do poslení směny jdeme za stavu 6:7. Kubajs začíná homerunem. Meggy pálí do plotu. Bary hit. Matěj luft. wayne trojmeťák za 2 body. Romále aut. Alča hit za bod. Ramon taky hit s bodem a rázem vedeme 11:7.
V dohrávce se Německo koncentruje a na pálce chybuje jen málo. Se dvěma auty stahuje na 9:11. Homerunem může rozhodnout Wolfgang, ale dává jen singl. Utkání nakonec končí remízou.

směny
W 1 1 4 5
D 2 3 2 4

postava: Kubajs LCF, Meggy SS, Bary 3B, Matěj 2B, wayne C, Romále P, Alča RF, Ramon von Klemper 1B, Ondra Králík LF, Tadeáš RF

Následovalo pohoštění z grilu: kejta, brambůrek, cibule. Pro vegetariány (i ty začínající) těstovinový salát. K tomu pivko Kozel (Vosel nepřijel) a neaklo. A jako dárek dostali Němci dort. Nejdéle odolávala němacká vlajka. Její konzumaca se v zemi našich západních sousedů pravděpodobně považuje za vlastizradu.

Wayne's World - Německo

Wayne’s World – Německo | 14.7.2013, Hradec Králové

Jeden komentář »

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.