headline »

1.4.2024 – 8:38 | 84 zobrazení

Zimní příprava je za námi. Také U10 a mladší si vyzkoušeli boxerský trénink.

Zobrazit celý příspěvek »
wayne’s world

novinky, historky a skazky o účkách, dřevácích a Kamenech.

slowpitch

tě pobaví i vyřídí. Hra pro týpky a borkyně.

Baseball muži

královská pálkovací hra pro chlapy a kluky.

Fastpitch ženy

neboli softball v dámském provedení. Jednou bude.

mládež

aneb přípravka. To nejcennější co máme.

Home » klepy, slowpitch, wayne's world

Kocoura ani napotřetí

Vložil dne 8.7.2013 – 9:33Žádný komentář | 1 611 zobrazení
Kocouři

Kocouři

MČR slowpitch pro nás začíná už ve středu. Na trénink má z Brna přijet Jíťa a tak si Romále místo šichty v práci bere dovolenou. Po cvičení se jde na pravidelnou tiskovku Pod tribunu, kde děláme klubový rekord v počtu zelenejch.

Trénink máme i ve čtvrtek. Ani ne devadesátiminutovou pocitovku následuje grilovačka v Cziwitzách. JPC – největší distibutor Kocourů v Královehradeckém kraji jednoho přivezl. Uvidíme, co zvládneme.

Ráno se nám trochu kompikuje odjezd do Trutnova, kam nakonec přijíždíme někteří o padesát minut později. Utkání s domácími HSM považujeme dle minulých zkušeností za klíčové a chceme se na něj dobře připravit.

Trutnov HSM – Wayne’s World 1:19
Klíčové to nebylo. Trutnovské holky hrály jako vždy skvěle. Tím slabším článkem pro HSM byli chlápci, zcela zjevně začátečníci.
Kubajs dal jeden HR za plot a jeden oběhnutý. Pepíno má na pálce 4/4 (singl, dabl, tripl, HR in park). Dle rozpisu jsme měli být domácí, ale pořadatelé to nějak otočili.

postava: Kubajs SS, Babet 3B, JPC / Wolfgang 2B, Jack 1B, Pepíno LCF, Lin / Bára LF, zDEnda RF, Moni RCF, Karim P, Šajny C.

Wolfs Domažlice – Wayne’s World 0:23
Ani tohle utkání nebylo klíčové. On to byl spíš pálkařský trénink. V úvodní směně skórujeme rychlostí bod za minutu. První ofense trvá 21 minut (21 bodů). Na pálku i do obrany jdeme jen 2x. Utkání končí ve 34. minutě rozdílem.

postava: Wolfgang SS, Bára LF, JPC 2B, Simone 3B, Pepíno LCF, Moni RCF, zDEnda RF/P, Šajny 1B, Karim 1/Kubajs RF, Péťa C

Tým Navíc mohl být cokoliv. Parta hasičů, klub sportovně nadaných zahrádkářů, spolek fanoušků meruňkové marmelády nebo třeba pátý odboj cílený na záchranu pomazánkového másla v Čechách. Navíc ale bylo Tempo se spoustou dobrých hráčů a tak jsme se mohli těšit na první těžkou prověrku.

Romále píše zápis, Meggy střídá převleky a bubnuje a já s Pavlem řídíme kočárky.

Kubajs

Kubajs

Wayne’s World – Navíc 6:3
V obraně se držíme taktického plánu a první tři útoky Navíců udržíme bez bodu a sami děláme šest bodů. Soupeř ve čtvrté směně snižuje na 6:3. Vedení si pohlídáme až do konce a to i za pomoci třech dvojautů. V sobotu si tak můžeme o hodinu déle přispat.

postava: Kubajs RCF, Lin RF, Wolfgang SS, Babet 3B, JPC 2B, Simone C, Pepíno LCF, Jack 1B, Karim P, Bára C

Ubytování máme jako již tradičně na privátě ve Svobodě. A jako vždycky je v plánu společná večeře na grilu. JPC opět aktivuje Kocoura, Wolfi večeří hrušky, broďáci zaparkovali karavan a vůbec vše je, jak má být. Večírek příjemně plyne a my se pomalu a postupně přesouváme od grilu do hajan. Nejdříve děti v pořadí Denis, Vojta, Madla a Áňa a pak i ostatní. Zůstává jen Kocour, který je pořád celkem v pohodě.

Wayne’s World – DNAce 5:4
V pavučině nedělního play off jsme uvízli společně s DNAce. Tenhle skvělý a zkušený tým se neporáží každý den. Skóre otvírá Wolfgang dvoubodovým HR in park. DNA snižují na 2:1 po sérii střel ve druhé směně. Dvoubodové vedení si bereme zpět: Karim BB, Šajny RBI singl. Ve čtvrté směně DNA po několika odpalech mezi vnitřek a vnějšek plní mety a hitem do levého pole srovnávají na 3:3. V páté směně přidávají DNA HR in park. (3:4) Do konce utkání zbývá 5 minut. Útok rozjíždí Kubajs, který se tenhle zápas konečně trefuje. Lin BB. Wolgang BB a je srovnáno na 4:4. Bára luft na spojku. Na pálku jde Pepíno a směrem k parkovišti kočárků ještě prohodí poznámku o středě. Singlem pak otáčí utkání na 5:4. Na hodinách svítí 60 a je konec zápasu. Zvládli jsme to a jdeme bojovat o medaile.

postava: Kubajs SS, Lin LF, Wolfgang 2B, Bára RCF, Pepíno LCF, Jack 1B, zDEnda RF, Babet 3B, Karim P, Šajny C

Bára, Lin, Wolfi a JPC

Bára, Lin, Wolfi a JPC

Přesouváme se do Buků, kde zjišťujeme, ža naším semifinálovým soupeřem jsou VIP. Vítáme se Gůťou a Luckou. S Jardou jsme se přivítali pěstí (rakouskou*).

*Rakouská pěst: rum, instantní kafe a curk prošejkovat v ústech a dostaví se Kofila efekt.

Wayne’s World – VIP 10:6
S Gůťou „losujeme“ o to, kdo bude host. Oba chceme dugout u první mety, což je výhodné především pro kočárkáře. VIP mají dva, my taky, ale Babet má stan, takže naše potomstvo může být ve stínu tak jako tak a bejbydugout Gůťovu nechávám.

S ópérem Pavlem sledujeme utkání, které máme pod kontrolou z povzdálí a pro mir na duchu trochu jedeme na zelené vlně.

1. směna 3:1
2. směna 2:0 (5:1)
3. směna 5:0 (10:1)
4. směna 0:4 (10:5)
5. směna -:1 (10:6)

A jsme tam. Máme placku, ale chceme to ještě vylepšit!

postava: Kubajs SS, Lin LF, Wolfgang 2B, Jack 1B, Pepíno LCF, Simona 3B, JPC RCF, Moni RF, Karim P, Péťa C

Sparks Mladé Buky – Wayne’s World 3:13
První směna byla z říše snů. Postupně děláme sedm bodů a plníme mety. Další čtyři hřebíky do bukové rakve zatlouká grand slamem Wolfgang. Vedeme 11:0 a jsme blízko.
Buky snižují na 3:11 a utkání se dostává do páté směny. Kubajs dává náš druhý HR, tentokrát je za dva body. Stačí udržet Sparks bez doběhu a můžeme slavit.
Wolfi chytá luft na dvojce.
Karim přihrává Jackovi na aut na jedničce.
Odpal do vnějšího pole jde přímo na zDEndu. Ten se ani nehne, jen nastaví lapačku. Mlask. Mistři!!

sestava: Kubajs SS, Lin LF, Wolfgang 2B, Babet 3B, Pepíno LCF, Bára RF, zDEnda RCF, Jack 1B, Karim P, Šajny C

Jsme hrdí, nadšení a dojatí. Tím víc, když Karim získá cenu pro nejlepšího nadhazovače turnaje a Pepíno je vyhlášen nejužitečnějším hráčem. Tenhle tým si úžasně sedl lidsky i herně. Německé posily mezi nás zapadly naprosto dokonale. Prožili jsme spolu krásný turnaj s famózním výsledkem.

Díky našim fans a hráčům ze spřátelených týmů za podporu.

Wayne's World - Mistri ČR 2013

Wayne’s World – Mistri ČR 2013

Mistři 2013 jsou
Karim Abu-Omar
Klára Šajny Patlichová
Kristýna Jack Kalinová
Wolfgang Walther
Petra Babet Pravečková
Jakub Kubajs Procházka
Linda Lin Rambousková
Josef Pepíno Koláček
zDEněk 88 Petrásek
Barbora Neklapilová
Simone Lody
Monika Menzel
Petra Šimandlová
Jan JPC Čapek
Jitka Čechová (hostování do Táhel)
Petra <°{{{>< Rypková (hostování do Táhel)
Tomáš Meggy Všetička
Roman Romále Mroviec
Tomáš wayne Rambousek
Pavel a Vojta Babetovi
Marek od Péti
Madla Rybičková
Denis a Áňa Waynovi

fans
dámy Mroviecovy
paní Jana, Sabina a pes Tobiáš
Šárka a Matěj
Bary
…snad mám všechny.

Z Buků se rozjíždíme na všechny světové strany. Sedm statečných (Meggy, Jíťa, Romále, Kubajs, JPC, Lin, wayne) ještě jedou do Cziwitz pokusit se podívat Kocourovi na dno. Ale varnsdorfské pivo odolá i potřetí.

Díky.

wayne

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.