headline »

20.11.2023 – 11:06 | 238 zobrazení

Na platformě Startovač.cz můžeš přispět na pořízení traktůrku.
První traktůrek nám ukradli, Lojzík dvojka dosluhuje.
Vybrali jsme profesionální zahradní traktůrek Starjet P6 PRO od českého výrobce Seco, jehož cena je 254 900 Kč. Na Startovači bychom na …

Zobrazit celý příspěvek »
wayne’s world

novinky, historky a skazky o účkách, dřevácích a Kamenech.

slowpitch

tě pobaví i vyřídí. Hra pro týpky a borkyně.

Baseball muži

královská pálkovací hra pro chlapy a kluky.

Fastpitch ženy

neboli softball v dámském provedení. Jednou bude.

mládež

aneb přípravka. To nejcennější co máme.

Home » klepy, mládež, S13, wayne's world

Liga žákyň – Finálový turnaj

Vložil dne 12.10.2023 – 8:40Žádný komentář | 49 zobrazení

Žákyně ukončily svou druhou sezónu v historii na finálovém turnaji nejlepších týmů oblastí. Turnaj se odehrál na našem hřišti a na hřišti Pasos Pardubice. Náš tým byl kompletní, žádná z děvčat si nechtěla tento turnaj nechat ujít. Chyběli pouze kluci kteří nám během sezóny pomáhali. Cílem bylo skončit do třetího místa.

autor: Pepíno
info na softball.cz
fotky od T. Dundy na WW rajčeti

Waynes Pardubice – Trutnov HSM 8:5
První zápas jsme zvládli a vyhráli. Během celého zápasu jsme vedli. Dařilo se nám jak v obraně tak v útoku. Tato výhra nám zajistila postup do bojů o medailové umístění.

SK Sever Brno – Waynes Pardubice 5:4
V druhém zápase jsme se utkali s o dost silnějším soupeřem SK Brno. Kvalitní nadhoz a velmi silný kečr nám dělaly velké problémy. Čtyři doběhy byly málo a zápas jsme prohráli v dohrávce utkání.
Po prvním dnu máme jednu výhru a jednu prohru. Klíčový zápas je pro nás první zápas v neděli derby s Pasos Pardubice.

FT liga žákyň 2023

FT liga žákyň 2023

Pasos Pardubice – Waynes Pardubice 4:2
semifinále
O výsledku rozhodla první směna. My jsme na pálce dostali na mety tři pálkařky z prvních čtyř. Bohužel jedna z nich byla aut na domácí metě a druhá byla aut na metě druhé. Jeden doběh byl pro nás málo. Soupeř po našich chybách připsal v první směně dva doběhy. Nám se již během zbytku zápasu výsledek nepovedlo otočit.

Waynes Pardubice – SK Sever Brno 4:3
o 3. místo
Skoro celý zápas mělo navrch Brno. Na mety nás moc nepouštělo a my jen díky výborné obraně jsme udrželi těsný výsledek 1:3 až do dohrávky zápasu. V dohrávce se nám na jeden aut povedlo po dvou odpalech a jedné ulejvce obsadit všechny tři mety. Na pálku šla Simča. Vzal jsem si poradu v útoku a máme domluvený signál – ulejvku a agresivní běh po metách. Nadhoz výborný kečr neudržel a Anežka doběhla. Stav byl 2:3. Simča byla nakonec SO. Měli jsme dva auty a obsazenou druhou a třetí metu. Na pálku šla Majda. Tvrdým odpalem na šorta stahuje dva body a my vítězíme 4:3.

Celkově jsme na finálovém turnaji skončili na třetím místě. Turnaj byl velmi vyrovnaný, většina zápasů končila těsnými výsledky a velmi často rozhodovaly až dohrávky zápasů. Musím poděkovat všem rodičům kteří nás podpořili ve velkém počtu po celý víkend.
Tímto turnajem jsme úspěšně zakončili druhou sezónu softbalu v klubu Waynes.

Druhými vicemistry žákyň se stali: Koláčková Anežka, Korbová Alexa, Lukášková Adéla, Makovská Nina, Makovská Žaneta, Pappová Dorotka, Strouhalová Eliška, Koláčková Tereza, Dundová Dorotka a hostující hráčky z Baryb Velký Osek: Rypková Majda, Kysilková Simona, Trávníčková Karolína, Brantová Lenka.
Celou sezónu se o hráčky starali Rypková Petra, Makovský Zdeněk a Koláček Josef.

Konečné pořadí
1. Pasos Pardubice
2. Hroši Havlíčkův Brod
3. Waynes Pardubice
4. SK Sever Brno
5. Snails Kunovice
6. Trutnov HSM

FT liga žákyň 2023 | S bronzem

FT liga žákyň 2023 | S bronzem

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.