headline »

15.5.2024 – 21:10 | 35 zobrazení

…takže vlastně black sabat.
Jen co domácí vyšťourali díru pro třetí, mohlo se začít hrát.
Fotky od PATa na WW rajčeti
Eagles Praha – Waynes Pardubice 7:6
Dobře rozehrané utkání jsme ztratili v dohrávce, kdy Eagles otočili z 6:4 …

Zobrazit celý příspěvek »
wayne’s world

novinky, historky a skazky o účkách, dřevácích a Kamenech.

slowpitch

tě pobaví i vyřídí. Hra pro týpky a borkyně.

Baseball muži

královská pálkovací hra pro chlapy a kluky.

Fastpitch ženy

neboli softball v dámském provedení. Jednou bude.

mládež

aneb přípravka. To nejcennější co máme.

Home » B10, klepy, mládež, wayne's world

Poprvé bez Wayna a to hned několikrát…

Vložil dne 24.6.2014 – 6:44Jeden komentář | 595 zobrazení

Turnaj U10 se tentokrát přesouvá do městečka ležícího v krkonošském národním parku. Blíže specifikováno království Žamberské. Je to pěkný kus cesty a tak není divu, že se časně z rána vydáváme na cestu. Na hřiště, které leží hned za školou, dorážíme něco málo s hodinovým předstihem. Tudíž máme dost času na zjištění, kdo si co vzal a kdo co vlastně zapomněl. Zdá se, že všichni mají všechno a pro případ potřeby i něco navíc
Večerní příprava a zpracování Line up se rozsypal asi jako domeček z karet ve chvíli, kdy Rytíři oznamují, že vzájemný zápas prohrají kontumačně. V ruce držící line up a hlavu ztracenou někde na půlce cesty (stejně jako Hudbojs, který z nejasných důvodů nedorazil) přemýšlím z jaké strany začít domek zase stavět. Možností je dost, ale pohled na hodinky vše řeší za mě. Naše ratolesti posílám na přilehlé hřiště, které se jeví jak vyšité na rozcvičku a já stavím domeček zpět do systému funkčnosti. Tak přečíst postavu (sestavu) a hrrrr na ně.

Sparks Mladé Buky – Wayne’s World 9:0
Začínáme na pálce a to ne zrovna radostně. Honza si vyzkoušel jaké je mít své první SO (strike AUT) hned prvním pálkařem. Sparks se rychle dostávají na pálku. Po třetím pálkaři začínám podezírat Vojtu, že si navíc přivezl magnet a ten má schovaný někde poblíž těla. V duchu si říkám, že by bylo fajn ho přendat do rukavice. Asi mě slyšel – chytá luft a první aut je na světě. Podaří se nám ještě dva auty přidat a můžeme zase na pálku. Ta pokračuje v duchu seznamovacím po celou dobu zápasu. V poli se nám daří chytat hlavně míče z luftu – paráda. První zápas se blíží ke konci rychlostí splašeného býka a je fajn, že jsme po celý zápas nenechaly soupeře udělat pět bodů ve směně.

1 2 3 R H E
WAYNES 0 0 0 0 2 3
SPARKS 4 2 3 9 13 2

sestava a pálka
2B Jára 0/2
SS Markus 0/2
CF Jáchym 0/2
1B Matěj 0/2
LF Ondra 1/2
3B Kutil 0/2
RF Adam 0/1
C Rychlík 1/1
P Vojta Š. 0/1

Sparks - Waynes | EBL U10 | 22.6.2014, Žacléř

Sparks – Waynes | EBL U10 | 22.6.2014, Žacléř

Před druhým zápasem nás čekalo občerstvení, které pro nás připravili místní kuchařky. Touto cestou posíláme pořadatelům velké díky za výborný Guláš. Poděkování samozřejmě míří i za místním bufetem.

Wayne’s World – Piráti Žacléř 0:9
Po nabrání dostatečného množství sil jdeme do druhého utkání. V tomto duelu pokračujeme slibnou hrou v poli. Daří se nám nadále chytat lufty a přidáváme si do zápisu téměř poprvé AUT NA DRUHÉ METĚ. Na pálce se nám podařilo pár (to jsou dva, tak dvakrát pár) hezkých odpalů. Do konce utkání zbývá ještě dost času. Hra v poli se vyvíjí čím dál slibněji. Zkoušíme hrát auty na všech metách a nenecháváme běžce bezprizorně běhat. Dobře my.

1 2 3 R H E
PIRÁTI 2 5 2 9 11 2
WAYNES 0 0 0 0 4 8

sestava a pálka
SS Jára 2/2
1B Markus 0/2
2B Jáchym 0/2
RF Ondra 0/1 / Adam 1/1
LF Kutil 0/1
CF Vojta H. 1/1 (2B)
3B Áňa 0/1
P Rychlík 0/1
CF Vojta Š. 0/1

Rytíři Trutnov – Wayne’s World 0:9 (skreč)

Wayne’s World – Meteors Žamberk 1:7
Po skončení druhého utkání následuje hned třetí a pro nás dnes poslední zápas. V první směně nám soupeř dává pětku. Co odpal to do zadního pole. Podařilo se nám přidat další AUT do zápisu poprvé. Jára na třetí metě chytá příhoz ze zadního pole. Běžec z druhé mety jde na třetí a tím vzniká honička mezi druhou a třetí metou. Běžce se podaří autovat na druhé metě dotykem a další poprvé je dnes na světě. I my na pálce začínáme trefovat nadhozy a obsazujeme mety. Domů se nám podaří dotáhnout jeden bod a to za hlasitého skandování Lukyho, který po celý zápas fandí krásným stylem fair play „Waynes do toho……Meteors do toho“.

1 2 R H E
METEORS 5 2 7 8 3
WAYNES 1 0 1 3 3

sestava a pálka
3B Jára 1/1
P Vojta H. 1/1
1B Markus 0/1
2B Jáchym 0/1
SS Rychlík 1/1
CF Matěj 0/1
LF Áňa 0/1
C Adam 0/1
RF Kutil 0/1

Pro dnešní den dohráno. Pomalu opouštíme stanoviště místního království a přesouváme se do svého rodného města. A tak jako malé dítě udělá svůj první krok, nebo řekne své první slovo i nám se podařilo získat spoustu nových, krásných a jistě důležitých zkušeností. Děkujeme všem, co jste se jakkoliv podíleli.

Waynes U10 v Žacléři: Jára, Vojta H., Jáchym, Vojta Š., Markus, Kutil, Rychlík, Adam, Matěj, Áňa, Ondra
Realizační tým: Marťa (head coach), Honza Filip (technický vedoucí, nadhazovač)

Jeden komentář »

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.