headline »

15.5.2024 – 21:10 | 43 zobrazení

…takže vlastně black sabat.
Jen co domácí vyšťourali díru pro třetí, mohlo se začít hrát.
Fotky od PATa na WW rajčeti
Eagles Praha – Waynes Pardubice 7:6
Dobře rozehrané utkání jsme ztratili v dohrávce, kdy Eagles otočili z 6:4 …

Zobrazit celý příspěvek »
wayne’s world

novinky, historky a skazky o účkách, dřevácích a Kamenech.

slowpitch

tě pobaví i vyřídí. Hra pro týpky a borkyně.

Baseball muži

královská pálkovací hra pro chlapy a kluky.

Fastpitch ženy

neboli softball v dámském provedení. Jednou bude.

mládež

aneb přípravka. To nejcennější co máme.

Home » klepy, wayne's world

Pozemková komise řekla baseballovému hřišti NE

Vložil dne 28.2.2017 – 23:132 Komentáře(ů) | 380 zobrazení

Komise pro pozemky a reklamu na svém jednání v úterý 28.2.2017 dala k žádosti o výpůjčku pozemku pro výstavbu baseballového areálu zamítavé stanovisko. Dále půjde naše žádost do Rady města Pardubic.

Pozemková komise chtěla znát rozpočet a způsob financování. Doloženo, ale nepomohlo to. PK tedy vlastně říká, že na pozemku dle územního plánu pro sport a rekreaci se baseballové hřiště stavět nemá a to ani v případě, že to město nebude stát ani korunu. Co na tom pozemku bude? Řepka?
Já tomu příběhu nerozumím. Když něčemu nerozumím, tak se budu muset zeptat: Proč ne sport? Proč ne baseball? Proč ne my? Jednou to budu muset vysvětlit našim hráčům – dětem a jejich rodičům.

Cíl vybudovat bezpečné, pěkné hřiště standardních rozměrů vyžaduje úsilí, které bere spousty energie a vůbec žádnou nevrací zpět. Naše žádost koluje pardubickou radnicí už 10,5 měsíce. Průběžně plníme další a další formální i neformální požadavky. Je to vyčerpávající. Asi jedinou pozitivní hodnotou za ten bezmála rok, je souhlasné vyjádření sportovní komise.

No nic, jedeme dál. Pořád ještě může Rada města Pardubic říct: Chceme, aby děti sportovaly na vyhovujících a bezpečných místech. Půjčíme klubu pozemek, ať si postaví potřebné zázemí a mohou normálně fungovat a prosperovat.

Ať to nakonec dopadne jak chce, pořád budeme co nejlépe reprezentovat naše město. Povedeme mládež k baseballu a ke sportu obecně. Dál budeme pořádat tu ohromnou spoustu akcí pro děti i dospělé. Nadále budeme pracovat tom, stát se atraktivním sportovním klubem pro náš obvod i naše město. Budeme se spolu bavit na hřišti i mimo něj. Jen to možná bude na malém plácku u silnice za hřbitovem.

Doufám, že jednou pro Vás budu mít i dobré zprávy.

Závěrem bych chtěl poděkovat Vám všem, kteří nám v této záležitosti pomáháte. Děkuji.

wayne
Tomáš Rambousek

repka

2 Komentáře(ů) »

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.