headline »

18.2.2024 – 19:36 | 66 zobrazení

Pokovidové ročníky Polyxeny (2022-2024) se hrají ve formátu 3 waynovské týmy 2x každý s každým. Bereme s sebou vlastní děti, které byly v době prvního ročníku PLX batolata a nebo na houbách. Je prima sledovat, …

Zobrazit celý příspěvek »
wayne’s world

novinky, historky a skazky o účkách, dřevácích a Kamenech.

slowpitch

tě pobaví i vyřídí. Hra pro týpky a borkyně.

Baseball muži

královská pálkovací hra pro chlapy a kluky.

Fastpitch ženy

neboli softball v dámském provedení. Jednou bude.

mládež

aneb přípravka. To nejcennější co máme.

Home » klepy, slowpitch, wayne's world

Sláva Hosana 2017 – Rozpis

Vložil dne 20.4.2017 – 15:57Žádný komentář | 343 zobrazení

SH2017 je největší (a nejsložitější) turnaj, který jsme doposud pořádali. Museli jsme používat hlavu, mysl a samozřejmě mozek. Přípravy zabraly téměř rok a budou kulminovat a pátek odpoledne a v sobotu ráno. Hosany se budou účastnit 4 zahraniční a čtyři české týmy.

UCE Travellers (Německo)
Německý mistr, obhájce SH2016 a jeden z nejlepších a nejinovativnějších týmů Evropy má soupisku nabitou reprezentanty Německa v čele se skvělým nadhazovačem (a mým dobrým přítelem) Karimem Abu-Omarem.

Misfits (Velká Británie)
Moe Flett – novozélanďanka ve službách britského národního týmu a klubu Chromies London je sympatická milá dáma…do té doby, než jde proti vám na pálku. Misfits jsou tým složený pro SH2017 a přivezou ostrovní slowpitchovou kvalitu. Na Hosanu se v dresu Misfits vrací Chiya.

United Nations (Velká Británie)
UN se na SH vydali na základě dobrých referencí na náš vlajkový turnaj. Je příjemné vědět, že Sláva Hosana má v Mekce evropského slowpitche dobrý zvuk.

Oldstars Trnava (Slovensko)
V posledních letech reprezentují slovenský slowpitch především Oldstars. Oldstars jsou naši braťja a souputníci v České slowpitchové lize. Těšíme se na Richarda, Katku, malů Sisu a ostatní „staré“ hvězdy.

Sláva Hosana Independent Team 2017 (ČR)
Pod ne moc pěknou zkratkou SHIT2017 skrývá speciální (nejen krkonošský) výběr Romana Klempíře (Rytíři). V barvách SHIT2017 by se mělo objevit (dle neověřených informací) i několik českých reprezentantů.

Wolfs Domažlice (ČR)
Jsme rádi, že pozvání na SH přijali sympaťáci a kamarádi Wolfíci. Budeme se těšit, že vycení tesáky a všechny své soupeře pořádně je prověří. Wolfs jsou stálí účastníci České slowpitchové ligy.

Vampiers Merklín (ČR)
Vampiers – objev roku 2016 dostal pozvání na SH již v průběhu minulé sezóny. Skvělý slowpitch a dobrá parta, to jsou kvality, které pro SH hledáme. Vampiers jsou stálí účastníci České slowpitchové ligy.

Waynes Pardubice (ČR)
Vítězové České slowpitchové ligy 2016, vicemistři ČR 2016, vítězové Indoor ligy 2016/2017 změnili v průběhu zimní přípravy trenéra. Admirálského můstku se ujal Kubajs (reprezentace ČR). Povede si domácí tým krutopřísně?

Důležitými postavami turnaji budou také rozhodčí – pánové Petr Borovec a Ondřej Janský.

Sláva Hosana se bude hrát na dvou hřištích:
Field Svítkov – fotbalák u ploché dráhy
Field Staré Čívice – fotbalák u zámečku

SH_2017_SCHEDULE_2

Dopravu mezi hřišti částečně zajišťujeme historickým autobusem. SH má být nejen kvalitní slowpitch, ale také zážitek pro účastníky. A tak v sobotu po skončení zápasů pojede historický autobus Škoda RTO s vlekem dvě okružní jízdy městem a přepraví všechny týmy na večírek do Penzionu Fajn.

Zveme členy klubu, rodinné příslušníky a přátele nejen na tuto projížďku, ale i na fajnový večírek.
Na večírku se o hudbu postará DJ All-in.

Už jen pár hodin a je to tady. No tak Sláva…

SH_2017_SCHEDULE_2_BUS

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.