headline »

18.9.2023 – 6:21 | 62 zobrazení

Naše U11 doplněné dvěma U12 získávají zkušenosti v oblastní soutěži U13. Poslední kolo EBL se hraje v Liberci. Těšíme se především na zápas s Barons Wroclaw. Utkání s domácími Patriots pojmeme jako trénink obrany proti …

Zobrazit celý příspěvek »
wayne’s world

novinky, historky a skazky o účkách, dřevácích a Kamenech.

slowpitch

tě pobaví i vyřídí. Hra pro týpky a borkyně.

Baseball muži

královská pálkovací hra pro chlapy a kluky.

Fastpitch ženy

neboli softball v dámském provedení. Jednou bude.

mládež

aneb přípravka. To nejcennější co máme.

Home » wayneblog

Vánoční

Vložil dne 10.11.2015 – 14:54Jeden komentář | 327 zobrazení

Proč u nás pijeme rum?
Protože je nejkratší.

Vánoce začínají, když mi žena řekne: „Ne abys ten rum zas vychlastal, ten je do cukroví.“ Mozek chvilku přemýšlí nad chudákem Nejkratším, který potupně skončí v pralinkách, ale pak se myšlenky přesunou jinam….no jo…cukroví…vánoce….už zas…

A pak si dáš předsevzetí, že tentokrát dárky pořídíš už v listopadu, ať máš klid.
Ale jak tak jdeš po časové ose k nekonečnu (ke svému konečnu nevědomky), bez povšimnutí potkáš souseda převlečeného za Mikuláše. S naprostou lehkovážností profrčíš firemním večírkem a než se dostaneš z kocoviny, z kádě mizí i poslední kapr. A kurva! Je štědrý den dopoledne a letíš do města koupit dárky. Už je jedno co. Hlavně jestli budou mít alespoň někde otevřeno. No a ještě toho kapra a stromek koupit cestou. Nakonec to všechno seženeš a s vypětím všech sil míříš k domovu.

Zabít kapra. Ty vole jak? Tak nějaký lehčí úkol…dát stromek do stojanu.
nahlas: Miláčku, kde máme ten stojánek?
pro sebe: Kde je ten stojan zkurvenej??

Stojánek je tam co vždycky. V garáži v regále zaházeném sběrem papíru.

Když kmen opižláš kuchyňským nožem (protože se ti nechce do kolny pro sekerku), nasuneš stromek do stojanu. To už máš ruce i tričko od smůly. Ještě to dotáhnout a je to. Do prdele, jeden utahovák chybí…vloni jsi strhnul závit. Sice sis opravu naplánoval, ale léto uteklo tak zběsile rychle. Co naplat, do škvíry vrazíš držátko šroubováku.

Co dál? Žena dělá salát a na tebe zbyde zdobení stromku. Paráda. :-( Nejdřív tam dej elektrický svíčky, hlásí z kuchyně žena. Nejsem blbej. Nandáš svíčky a zkušeně to testuješ. Nesvítí! Do hajzlu vono to nesvítí. Číňani zkurvený!! Co je to za šmejd?! Svině!! Zrovna na vánoce to nesvítí!!

Nemáš odvahu říct, že TO nesvítí. Měl jsi TO vyzkoušet předem. Říkala ti TO. Teď si TO vyžer.

Nakonec sedíš u večeře. Teď už máš nejhorší za sebou. Uff. Je to vlastně fajn. Dárky jsou rozbalený, žena ti sedí na klíně a všechno ti odpouští.

Příští rok to na poslední chvíli už nenechám, slibuješ si.
Plánuješ si jak si uděláš seznam, co je třeba koupit a opravit. A na dárky si budeš každý měsíc dávat pětikilo stranou. Hned zítra si ten seznam uděláš. Nejpozději na Silvestra. Na Tři krále, když házíš sromek k popelnici, cestou k baráku si řekneš…jo, ten seznam!! A to pětikilo bude stačit až po dovolené. Dovolená je dávno pryč a žena ti říká: „Ne abys ten rum zas vychlastal, ten je do cukroví.“

Jeden komentář »

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.