headline »

15.5.2024 – 21:10 | 35 zobrazení

…takže vlastně black sabat.
Jen co domácí vyšťourali díru pro třetí, mohlo se začít hrát.
Fotky od PATa na WW rajčeti
Eagles Praha – Waynes Pardubice 7:6
Dobře rozehrané utkání jsme ztratili v dohrávce, kdy Eagles otočili z 6:4 …

Zobrazit celý příspěvek »
wayne’s world

novinky, historky a skazky o účkách, dřevácích a Kamenech.

slowpitch

tě pobaví i vyřídí. Hra pro týpky a borkyně.

Baseball muži

královská pálkovací hra pro chlapy a kluky.

Fastpitch ženy

neboli softball v dámském provedení. Jednou bude.

mládež

aneb přípravka. To nejcennější co máme.

Home » klepy, wayne's world

Baseball Na špici

Vložil dne 21.8.2017 – 6:33Žádný komentář | 193 zobrazení

Sportovní park Pardubice je pokračováním loňského úspěšného Olympijského parku. SPP je o trochu menší co do rozlohy i délky trvání. Ale i tak toho bylo k vidění a hlavně vyzkoušení dost. Ve SPP se představilo něco kolem padesáti sportů. Návštěvníci si mohli zakoupit hrací kartu (80 Kč dospělí, 30 Kč děti a senioři) a sbírat potvrzení o návštěvě jednotlivých stanovišť. Za zdolání 12 disciplín je odměnou diplom, za 16 disciplín pak medaile. Vstup do parku byl zdarma.

Sportovní park Padubice 2017 | Road show | fototo Áňa

Sportovní park Padubice 2017 | Road show | fototo Áňa

Pocity, dojmy
Město Pardubice, společně se sportovními kluby a mnoha dobrovolníky připravilo skvělou akci pro veřejnost, v krásném prostoru v Parku Na Špici, s ideálním načasováním (vzhledem k výběru sportu pro dítě před novým školním rokem).

Když jsem procházel parkem, viděl jsem desítky trenérů oddaných svému sportu a práci s mládeží. Drtivá většina z nich se našim dětem věnuje po práci ve svém volném čase a zadarmo. Co pro ně má společnost? Díky trenére? Nebo naprosto otřesnou žádost o dotaci na MŠMT? Kolegové trenéři, jste borci.

Nevím jak to stíhali jiné sporty na svých stanovištích, my jsme měli všechny tři dny neustále frontu.
Celkový zájem veřejnosti byl větší než kapacita parku. Bylo by fajn věnovat jednotlivým zájemcům více času. Alespoň tak jsem to vnímal u nás na baseballu. Pár nápadů na příště již máme a baseballové stanoviště vylepšíme.

Do parku zavítali návštěvníci z celé republiky. Ty, co baseball zaujal a nebyli přímo z Pardubic nebo okolí, obdrželi informaci o nejbližším klubu a předali jsme i pár kontaktů (Plzeň, Choceň, Hradec Králové, Praha a další města).

My jsme byli v parku od pátku 18.8. do neděle 20.8. Dětí i dospělých nás navštívilo nepočítaně. Celkem 28 hodin pálení na 1-3 stativech, plus základy chytání a házení. Předpokládám, že pořadatelé dají k dispozici statistiky jednotlivých stanovišť. Na baseballu byly určitě stovky lidí.

Na závěr bych rád poděkoval všem Waynes, kteří se návštěvníkům parku na našem stanovišti věnovali: Jan Šakal Filip, Michal Rychlík Filip, Jakub Kutil Filip, Danka Filipová, Jakub Loko Danihelka, Vlasta Danihelková, Martin Danihelka, Pavel Olí Strouhal, Aneta Rambousková a Tomáš wayne Rambousek.

Průvodle Sportovním parkem (dokument města, pdf)

Sportovní park Padubice 2017 | Baseball v parku | fototo Áňa

Sportovní park Padubice 2017 | Baseball v parku | fototo Áňa

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.