headline »

1.4.2024 – 8:38 | 84 zobrazení

Zimní příprava je za námi. Také U10 a mladší si vyzkoušeli boxerský trénink.

Zobrazit celý příspěvek »
wayne’s world

novinky, historky a skazky o účkách, dřevácích a Kamenech.

slowpitch

tě pobaví i vyřídí. Hra pro týpky a borkyně.

Baseball muži

královská pálkovací hra pro chlapy a kluky.

Fastpitch ženy

neboli softball v dámském provedení. Jednou bude.

mládež

aneb přípravka. To nejcennější co máme.

Home » klepy, wayneblog

Anglické zklamání

Vložil dne 12.4.2013 – 21:44Žádný komentář | 570 zobrazení

union jackCo se dá dělat, když tě pořadatel turnaje pozve, potrvrdí ti účast a v momentě kdy máš dvacet lidí a objednanej autobus ti napíše: “Hele, máme plno. Sorry.”? Dá se jít na panáka, můžeš si myslet něco o zmrdech a o tom, že to příště musíš vychytat líp. Vždycky se dá všechno vychytat líp, ale zmrdi si vždycky najdou cestu, jak tě nasrat, jak si (bez morálních zásad) prosadit svou za jakoukoliv cenu. Až někdy narazíte na turnaj PSST!, mějte se na pozoru.

Druhý plánovaný turnaj v UK vypadá o poznání lépe. Ale…
Vtipný je to s ubytováním. Já když pořádám turnaj, tak zahraničním týmům nabídnu hotel, oni mi napíšou kolik lidí od kdy do kdy, já jim pošlu z hotelu potvrzení a cenu a protože mě v hotelu znaj, tak to stačí zaplatit při příjezdu. Tak v Anglii je jiná praxe (v USA to bylo stejný). Pošlou ti link na nějakej web, kde se dá zabukovat a zaplatit hotel. Hotel samotnej většinou nemá stránky, zásadně nemá mailovou adresu a když bys jim chtěl zavolat, tak za to zaplatíš, aby hotelier z toho tvýho vyplávání měl alespoň nějakou zlatku. Takže jsi odkázanej jednat s nějakým bukovacím systémem na netu. Najdi 5 rozdílů!

Musím říct, že jsem se do Anglie hooodně těšil, ale teď jsem zklamanej a otrávenej. No nic, nějak to dopadne…rozhodně ale zkusím domluvit nějaký turnaj v Německu. Tam by to mohlo fungovat líp.

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.