headline »

29.5.2024 – 8:56 | 132 zobrazení

V zenu nelze nedělat nic, tam jde o to, dělat NIC. Ale až poté, co to člověku dojde.
A mě to došlo. Asi ještě ne úplně všechno, ale dost na to, abych nečekal, že někdo něco …

Zobrazit celý příspěvek »
wayne’s world

novinky, historky a skazky o účkách, dřevácích a Kamenech.

slowpitch

tě pobaví i vyřídí. Hra pro týpky a borkyně.

Baseball muži

královská pálkovací hra pro chlapy a kluky.

Fastpitch ženy

neboli softball v dámském provedení. Jednou bude.

mládež

aneb přípravka. To nejcennější co máme.

Home » B10, B13, B7, B8, B9, klepy, mládež, U15, U6, video, wayne's world

Baseball camp Mnětice 2020: Ani to nezkoušej!

Vložil dne 24.8.2020 – 8:22Žádný komentář | 276 zobrazení

Baseballová soustředění každoročně provázejí hlášky hlavního Rytíře Romana Klempíře. Letos přinesl průpovídku ze svého nového zaměstnání (lovec neposedných dětí): Ani to nezkoušej!

Fotky na WW rajčeti

Pro Baseball camp 2020 jsme zvolili osvědčenou kombinaci Waynes + Rytíři + fotbalistky + Mnětice. Tréninky probíhali také na fotbaláku v Hostovicích (díky). Naše U13 a starší byli ve skupině Vládi Minaříka. Mladší Waynes trénovali pod vedením Lindy, Wayna, Šakala, Pepína a Báry. S atletickou přípravou nám pomohla Pavlína Gembicky. Speciálně na trénink nadhazovaček přijela Lucka Petrásková. Kromě baseballu byla pozornost upřena také všeobecnou sportovní přípravu. V sobotu jsme s fotbalistkami udělali výměnný trénink. Dětem se nejvíce líbil luftovač – chytání míčů z nadhazovacího stroje.

Pátek byl tradičně věnován cyklovýletu. Dle předpovědi počasí mělo být (a také bylo) vedro jako kráva a tak jsme zvolili trasy lesem, kolem zmrzliny a s koupáním.

Večerních uspávacích příběhů se ujal Roman Klempíř. Do chlapecké ložnice jsem nakouknul jen jednou: …a tam byla rozbořená hřbitovní zeď a za ní stála temná postava…

Někteří borci neustále něco hledali. (MJ) Nejčastěji čepici, rukavici a lahev na pití. Ale postarat se sami o sebe zvládli všichni, včetně těch nejmenších. Jsou prima parta a byla radost pozorovat, jak pěkně se k sobě chovají.
Nejstarší účka (především Kůťa s Rychlíkem) pomohli se zabezpečením středečního a nedělního cyklopřejezdu a s přípravou a úklidem sálu.

Samostatnou kapitolou příběhu je stravování. Hofík to má za ta léta vychytané a tak se nám všem během soustředění udělali obrovské boule za ušima. Absolutním hitem bylo kuře na paprice a buchtičky se šodó. O kuchyni a základnu se starali Hofík, Danka, Věrka Nováková, Bára Strouhalová a Ro. Děkujeme mňamózně.

Baseball camp Mnětice 2020 | Nina | fototo Wayne

Baseball camp Mnětice 2020 | Nina | fototo Wayne

Středa
cyklopřesun na základnu
tréninky baseball 9:00-13:00 a 14:30-18:00
trénink slowpitch 18:00-20:00

Čtvrtek
tréninky baseball 9:00-13:00 a 16:00-18:00
trénink fastpitch nadhoz 14:30-16:00
koupačka na splavu, klouzačka igelitowa

Pátek
Cyklovýlet
Trhači 60km směn Nasavrky
velcí malí 55km Kuňka, Hrádek, Lázně Bohdaneč, Pardubice zámek
střední malí 50km Kuňka, Hrádek, Semtín, Rosice, Svítkov
malí malí 38km Kuňka, Tyršovy sady, Svítkov
Pěkné to bylo i s koupačkou a kopcem zmrzliny.
Večer klouzačka igelitowa

Sobota
tréninky baseball 9:00-13:00 a 16:00-18:00
trénink fotbal 15:00-16:00

Neděle
tréninky baseball 8:00-11:30
balení, úklid
cyklopřesun domů

Waynes na Baseball campu 2020
Vendy, Filip Držka, Natka Dundová, Rychlík, Kůťa, Hožáci Maty a Ája, Bloncka, Sebík Koch, Anežka a Terka Koláčkovy, Komár, Korbič, Alexa, Nina, Zdenda, Kikin, Kryštof a Filip Mockovi, Sebík Novák, Terka a Natka Novákovy, Pekas, Denda, Áňa, Óňa a Eliška Strouhalovi, Martin a Péťa Šaboukovi, Ela a Eva Voženílkovy.

Realizační tým
Wayne, Lin, Šakal, Danka, Pepíno, Hofík, Věra, Bára, Ro, Alena Dobošová, Lucie Petrásková, Pavlína Gembicky

Rytíři Trutnov
Jakub Rosulek, Ondřej Romančák, Vojtěch Hlaváč, Matyáš Demuth, Teodor Vydra, Jan Ryšavý, Josef Taláb, Dominik Paták, Filip Paták, Jan Sedláček, Adam Sedláček, Petr Jaroš, Samuel Minařík, Daniel Rychlink, Adam Blanco Kodenko, Vojtěch Minařík, Matěj Kotyz, Daniel Gregor, Tomáš Kyncl, David Bilič, Jan Pokorný, Šimon Krátký, Dominik Minařík, Šimon Tuček, Ondřej Poláček, Ondřej Kvíčala

Roman Klempíř, Vendy Talábová a Váša, Filip Poláček, Vladimír Minařík, Petra Jarošová, Mára Tuček, Honza Kyncl, Markéta Vydrová, Olda Vydra, Karel Hlaváč, Jan Sedláček (dochtor), Jana Sedláčková (dochtor), Pavel Rosulek

Příští Baseball camp bude 18.-22.8.2021.

Baseball camp Mnětice 2020

Baseball camp Mnětice 2020

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.