headline »

18.2.2024 – 19:36 | 66 zobrazení

Pokovidové ročníky Polyxeny (2022-2024) se hrají ve formátu 3 waynovské týmy 2x každý s každým. Bereme s sebou vlastní děti, které byly v době prvního ročníku PLX batolata a nebo na houbách. Je prima sledovat, …

Zobrazit celý příspěvek »
wayne’s world

novinky, historky a skazky o účkách, dřevácích a Kamenech.

slowpitch

tě pobaví i vyřídí. Hra pro týpky a borkyně.

Baseball muži

královská pálkovací hra pro chlapy a kluky.

Fastpitch ženy

neboli softball v dámském provedení. Jednou bude.

mládež

aneb přípravka. To nejcennější co máme.

Home » B11, B7, B9, klepy, mládež, wayne's world

Nový bermudský trojúhelník

Vložil dne 23.3.2015 – 11:373 Komentáře(ů) | 628 zobrazení

crazymeterHerní soustředění v Poličce provázel sled nepředvídatelných událostí. S předními světovými scientology se v nejbližších týdnech pokusíme odhalit příčinu oněch podivností. Bez ohledu na závěry již probíhajícího bádání, mám jasno. Pudlovo jádro není jen v přesunu datové hranice na území Brna. Jak zle vysledovat, výskyt většiny známých paranormálních jevů je stále častěji pozorován v tzv. Novém bermudském trojúhelníku.

Nový bermudský trojúhelník (New Bermuda Triangle) je oblast ležící mezi Pardubicemi, Poličkou a Pisárkami (část Brna). Oblast Nového bermudského trojúhelníku (používá se také označení P-Triangle) má (především mezi příznivci záhad a nevysvětlitelných jevů) pověst oblasti s výrazně zvýšeným výskytem „záhadného“ mizení času, věcí, případně jejich atypické nefunkčnosti. Oficiální zdroje (státní orgány, vědecké instituce, pojišťovny) však nic takového nepotvrzují, neexistují ani oficiální statistiky, které by potvrzovaly zvýšený výskyt nehod neobvyklých nebo nevysvětlených.

Odjezd je i přes poměrně pečlivé plány lehce chaotický. Nakonec odjíždíme v počtu 15 dětí a 11 dospěláků. Olího vyzvedneme na Dubině. Olí zaspal. V jednu odpoledne to smysl nedává. (Aha, už je to tady. Záhady.) Dospělých kousků je tedy rovný půltucet.

Na stupnici crazymetru byly všem rodičům naměřeny krizové hodnoty. Otázkou zůstává, jestli je všemi překonaný tak zvaný Chocholouškův práh (120 Ch) způsoben přítomností měřených subjektů v Novém bermůďáku. Uvidíme, co ukáží další měření.

Na ubytko i přes menší zpoždění přijíždíme včas. Hodíme si bagáž do pokojů zdejšího intru a vyrážíme do nedaleké tělocvičny na úvodní tréninkovou jednotku (4 hodiny).
Poličská hala je naším druhým zimním domovem. Tentokrát využijeme kromě tělocvičny a posluchárny i gymnastický sál se zrcadly. Další záhadnou komplikací je nadhazovací troj. Ten nám zapůjčili z brněnské baseballové akademie, ale když to jel Meggy vyzvednout, řekli mu, že už si to vyzvedl. Dává to smysl? No, mě už pomalu ano.

Soustředění Polička 2015

Soustředění Polička 2015

 

Večeři a vlastně skoro všechno jídlo zařizují rodiče našich úček (i těch co nejedou), to vše pod dohledem statného ošetřovatele. Borci zdlábli špagety a že se půjde do kultůrky na film. DVD přehrávač je ale nefunkční. Ještě že je tady WiFina. Škoda, že je zaheslovaná. Když už se mi podaří získat ten tajný kód, kolabuje jeden ze dvou notebuků, které jsme zde měli mít. Ten druhý zůstal doma.

V neděli ráno se z pokojů šourají rozčepýřenci a hlásí, že jim někdo házel kamínky do okna. I když s jistotou nemohu vyloučit nadpřirozenou příčinu oněch cinkavých zvuků, týpky uklidňuju: Už je to tady chlapi. To budou místní fanynky. Dozvěděly se, že jsou tady baseballisti z Pardubic.

Po snídani odcházíme na krátkou procházku do centra spojenou s vlastivědnou přednáškou. Teď už víme, že rybník se jmenuje Synský, vysochaný týpek je Bohuslav Martinů a že hradby tady mají úplně dokola.

Na desátou se přesouváme opět do haly na druhý trénink (3 hodiny). K obědu máme kuřízek s okurkovým salátem z Moťáku. Polední klid většina trpaslíků tráví baseballem :-)
Po “O” máme další tréninkovou jednotku (2 hodiny). U9 a U11 (komando 911) má tréninkový zápas mezi sebou. U7 čeká přátelák s Nuclears Třebíč. Nukleární rodiče jsou evidentně po plesu a tak jim snad přišla vhod káva. Děti po úžasném výkonu obdržely na památku ale spíš na svačinu pardubický perník.
Rychlý špunty lítaly vzduchem. Pak už jen svačina před cestou, naskládat se do aut a vyrazit k domovu.

Waynes: Luky a Matěj Ipserovi, Jáchym a Vojta Šenkýřovi, Markus, Zůza, Áňa, Loko, Kutil, David a Nikolas Němečkovi, Mário, Luky a Maty Wijovi, Domča Chladič.

Realizační tým a rodiče: Tomáš a Lucka Wijovi, Chorche a Petra Chladičovi, Mário a Monika Jiroutovi, Vlasta a Martin Lokovi, Olí, Marťa, Honza Šakal Filip, Romále a Lenka, wayne

Díky posíláme Jimovi za pomoc s realizací.

Zápasy U7
Nuclears Třebíč – Wayne’s World 9:12
Wayne’s World – Nuclears Třebíč 10:9

Fotky jsou na rajčeti zde.

Soustředění Polička 2015 | Waynes - Nuclears

Soustředění Polička 2015 | Waynes – Nuclears

3 Komentáře(ů) »

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.