headline »

15.5.2024 – 21:10 | 43 zobrazení

…takže vlastně black sabat.
Jen co domácí vyšťourali díru pro třetí, mohlo se začít hrát.
Fotky od PATa na WW rajčeti
Eagles Praha – Waynes Pardubice 7:6
Dobře rozehrané utkání jsme ztratili v dohrávce, kdy Eagles otočili z 6:4 …

Zobrazit celý příspěvek »
wayne’s world

novinky, historky a skazky o účkách, dřevácích a Kamenech.

slowpitch

tě pobaví i vyřídí. Hra pro týpky a borkyně.

Baseball muži

královská pálkovací hra pro chlapy a kluky.

Fastpitch ženy

neboli softball v dámském provedení. Jednou bude.

mládež

aneb přípravka. To nejcennější co máme.

Home » klepy, mládež, wayne's world

Road show u nás v Koněpůlkách

Vložil dne 10.9.2015 – 15:23Žádný komentář | 440 zobrazení

První zářiový týden dorazila baseballová Road show poprvé do Pardubic. K vidění a vyzkoušení byla hned třikrát. Ve středu 2.9.2015 odpoledne se pořádalo testování na Waynes‘ fieldu, vedle kterého je hned přes silnici plochodrážní stadion a shodou okolností se zrovínka jely závody. Nikdo z diváků sice nepřišel, ale nápisů BASEBALL by si nevšimla snad jen slepá patrona. Takže promo dobrý.

Největší pozornosti se Road show pochopitelně těšila na alma mater místní baseballistů ZŠ Svítkov (Pardubice) a to hned druhý den. Od osmi do jedné hodiny probíhaly ukázky baseballu v prvních až čtvrtých třídách. Děti házely do strike zóny, na radar a hrály školní variantu t-ballu. Některé výkony byly pozoruhodné a tak doufáme, že nadšení dětem vydrželo alespoň do odpoledne, kdy měly rodičům předat letáček s pozvánku na trénink. Baseball si ve škole vyzkoušelo celkem 245 dětí.

Několik zájemců z řad žáků ZŠ na trénink dorazilo již odpoledne. To byla Road show v provozu potřetí. Své dovednosti si chtěli znovu vyzkoušet nejen nově příchozí baseballové naděje, ale i ostřílení mazáci :-) z řad našich Úček.

Road show na ZŠ Svítkov | foto archiv školy

Road show na ZŠ Svítkov | foto archiv školy

Tímto bych chtěl poděkovat ČBA za skvělý nápad. Road show děti (a nejen je) opravdu baví a věřím, že do klubů přivede mnoho nových hráčů.
Polovtipnou epizodkou bylo předávání Road show z klubu do klubu. Nejdříve si RS vyzvedával, ten kdo si půjčoval. Když to došlo k nám, přišel povel ze svazu, že RŠ odváží ten, kdo to vrací. Díky Žamberku, že si pro nafukovadlo přijeli alespoň na půl cesty.

Fotky ze ZŠ Svítkov zde.

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.