headline »

1.4.2024 – 8:38 | 84 zobrazení

Zimní příprava je za námi. Také U10 a mladší si vyzkoušeli boxerský trénink.

Zobrazit celý příspěvek »
wayne’s world

novinky, historky a skazky o účkách, dřevácích a Kamenech.

slowpitch

tě pobaví i vyřídí. Hra pro týpky a borkyně.

Baseball muži

královská pálkovací hra pro chlapy a kluky.

Fastpitch ženy

neboli softball v dámském provedení. Jednou bude.

mládež

aneb přípravka. To nejcennější co máme.

Home » slowpitch

Stallions – Trnava Bulldogs 7:12

Vložil dne 14.4.2013 – 21:20Žádný komentář | 531 zobrazení

logo StallionsSázka na běžce – sázka na jedinou slušnou kartu v ruce, tak by se dala charakterizovat hra Stallions v úvodním utkání sezóny. Jsem fanouškem fotbalu, rozhodně ne znalcem, ale přesto se pokusím o krátký referát. Promiňte.

Pardubický útok by nemastný, neslaný, neměl vlastně žádný šmak narozdíl od včerejší grilovačky u nás v Olšovce. Dlouhé přihrávky do míst, kde počet našich hráčů byl přibližně nula do red zóny rozhodně nevedly a tak se ofenziva prosazovala přes skvělého running backa Petra Plačka. Hodně zajímavým prvkem byla druhá přihrávka v jedné rozehře, které vedla téměř k touchdownu.

Silnější stránkou Stallions byla defenziva, které se dařilo zastavovat útoky Bulldogs. Ve druhé polovině utkání se bohužel defenziva dopustla mnoha faulů a sama hnala Trnavu směrem k naší end zóně. Nejhorší antiposun si defense připsala po nepovedeném snapu soupeře. Trnavský quaterback se hluboko za line of scrimmage vyhnul třem našim hráčům a ti ho sundali až napodruhé a s penaltou patnácti yardů.

Průběh
Trnava se ujímá vedení 6:0 po TD.
Kop je zblokovách.

Stallions otáčí na 7:6 po běhovém TD a kopu.

Trnava opět otáčí na 12:7 (po TD logicky volí konverzi za dva body, čili místo celkem jistého kopu za bod, se pokouší o TD ze dvouyardové linie. Domácí obrana dokázala dvoubodovému pokusu Bulldogs s úspěchem čelit).

Přesto, že naši borci si připsali porážku a jejich hra má značné rezervy, byla to úžasná podívaná. Jestli máte rádi husí kůži, přijďte se v neděli 19.5. od 14 hodin podívat na utkání Stallions – Příbram Bobcats. Je to POCIT když se náš hráč blíží do end zóny a plná tribuna vstane a řve: “Běěěěěěěěěěěěěěěěěěěžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžž!!!!”

 

Petr Plaček

Petr Plaček

Co mi přišlo blbý
Jako naprosto aut mi přišlo hodnocení výroků rozhodčích komentátorem utkání. Hecovat diváky ano, ale burcovat je proti rozhodčím (a neumím říct jestli to bylo písknuté správně nebo špatně) bylo neprofesionální a nesportovní. Jinak komentář byl stejně jako jindy moc fajn a nám lajků určitě tuhle podívanou obohatil.

Druhá věc, kterou je podle mě okamžitě vylepšit je pípa. Pořiďte si lepší pípu, která natočí pivo rychleji. Diváci jistě uvítají, že místo času ve frontě se budou moct dívat na zápas. V květnu si vás zkontroluju!!

Závěrem: byla to paráda, super podívaná, příště jdu zas ať už fronta nebo komentář bude jakýkoliv.
Stallions, jedéééééémmm!!

Za nepřesnosti a chyby v terminologii a ve faktech se omlouvám. Nečtete sportovní noviny ale blog.

www.stallions.cz
Logo a fotografie jsou požity se souhlasem Stallions.

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.