headline »

9.4.2021 – 11:13 | 13 zobrazení

S rozvolněním covidových opatření od pondělí 12.4.2021 je dle právního rozboru České Unie Sportu možné trénovat až v počtu 20 sportovců. Trénujeme bez roušek/respirátorů, budeme dodržovat rozestupy 2m. Důležité bude aby nás na hřišti nebylo …

Zobrazit celý příspěvek »
wayne’s world

novinky, historky a skazky o účkách, dřevácích a Kamenech.

slowpitch

tě pobaví i vyřídí. Hra pro týpky a borkyně.

Baseball muži

královská pálkovací hra pro chlapy a kluky.

Fastpitch ženy

neboli softball v dámském provedení. Jednou bude.

mládež

aneb přípravka. To nejcennější co máme.

Home » klepy, slowpitch, wayne's world

Tréninky budou od 17:30

Vložil dne 11.4.2013 – 20:37Žádný komentář | 425 zobrazení
hodiny 17:00

17:00

Od středy 6.5. budou tréninky od 17:30.

starší text příspěvku
Tak jsme zjistili, že se většině trénink hodí od 17 hodin. Vidět je do půl osmý, takže jediný blbý je, že restaurace Pod tribůnou je furt nějak zavřená. Jak se říká: “Měl hospodu a byl nasranej, že mu do ní choděj lidi”. Zajímavá situace je i v pardubickém bazénu. Město (čili my obyvatelé) postavilo za půl miliardy nebo kolik bazén s wellnesem a různejma atrakcema. Je pěknej, to zas jo. Aneta chodí každý úterý odpoledne plavat (jako, že na trénink) a já abych tam nezevlil si vždycky beru taky plavky. Předposlední trénink bylo pro veřejnost vyčleněno jen půl dráhy, minule vůbec nic. Pokaždé tam bylo nějaké plavecké soustředění. Co mi je doprdele po nějakým soustředění. Sport je chválihoná věc o tom žádná, ale z osmi drah by pro veřejnost mohli nechat alespoň dvě. To se jim to podniká, když jim “fabriku” postaví občani.

To jsem nějak zakecal. Čili, tréninky jsou teď od pěti a jsou na rozdíl od bazénu i pro veřejnost.

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.