headline »

15.5.2024 – 21:10 | 43 zobrazení

…takže vlastně black sabat.
Jen co domácí vyšťourali díru pro třetí, mohlo se začít hrát.
Fotky od PATa na WW rajčeti
Eagles Praha – Waynes Pardubice 7:6
Dobře rozehrané utkání jsme ztratili v dohrávce, kdy Eagles otočili z 6:4 …

Zobrazit celý příspěvek »
wayne’s world

novinky, historky a skazky o účkách, dřevácích a Kamenech.

slowpitch

tě pobaví i vyřídí. Hra pro týpky a borkyně.

Baseball muži

královská pálkovací hra pro chlapy a kluky.

Fastpitch ženy

neboli softball v dámském provedení. Jednou bude.

mládež

aneb přípravka. To nejcennější co máme.

Home » Fastpitch ženy, klepy, wayne's world

Víkend s běloškama

Vložil dne 5.3.2018 – 9:12Žádný komentář | 313 zobrazení

Little League Softball je celosvětová soutěž pro dívky na bázi regionálních výběrů. Organizaci úvodního kola (zimní soutěž v rámci regionů SV Čechy + Morava) zajišťují dobrovolníci z řad trenérů a rodičů, mnohdy jsou to dva v jednom. Letos byla soutěž také otevřena pro děti (mix holky a kluci) U11.

S Lindou jsme se již potřetí přihlásili jako dobrovolníci – máme softball rádi a naše Áňa se účastní jako hráčka kategorie Major (dívky U13). Z hráčů Waynes se do LL přihlásil ještě Lukáš Wija (mix U11).

Rádi pořádáme…
…bohužel o WW turnaje v Poličce letos nebyl zájem a tak bylo nasnadě, nabídnout termín a nadšení pro pořádání softballové Little League. Za WW se příprav a pořádání ujali Hofík, Ro a wayne. V naší oblíbené Poličce jsme připravili zázemí pro turnaj s cílem, udělat vše tak, aby se komfortně cítili hráči, trenéři i rodiče. Ro s waynem si vzali na starosti hřiště a zprostředkování ubytování na nedalekém internátu. Hofík se v improvizovaných podmínkách postaral o bufet. Škoda jen, že Áňa byla jako na potvoru nemocná a tak nejela ani ona, ani Linda s Dendou. Společný víkend, na který jsme se těšili, by byl fajnový. To je život.

Little League 2018 | Hofík, wayne, Ro

Little League 2018 | Hofík, wayne, Ro

Tak si myslím…
LL je nejen skvělý sportovní projekt pro mládež, ale také velmi zajímavá marketingová příležitost. Za sebe bych si představoval, aby týmy (pojmenované Bílý, Červený a Modrý) hrály v LL dresech svých barev. Pak by fotky a videa mohly vypadat velmi dobře. Rodiče nadšeně fotili a sdíleli, ale místo LL týmů jsou na fotkách vlastně jednotlivci v klubových dresech nebo prostě v nějakých tričkách nebo rozlišovácích. Vizuální stránka dává prostor pro vylepšení jinak skvělého úvodního kola LL.

Little League 2018 | U11

Little League 2018 | U11

LL Bílá
Po oba dva dny jsem měl to potěšení kaučovat Bílý tým. Holky vyhrály všechna 4 utkání a soutěž zakončily s výsledkem 9-1. Více než o výsledky a skóre mi šlo o zlepšování se. Zaměřili jsme na hlavu – moje oblíbené téma Běháme hlavou, v obraně jsme se pokusili o pick offy, v posledním utkání holky k fastballu přidaly change up s průběžnou rozborkou jak ho používat. Bílé pálkařky se bez větších problému sžily se signály na pálce a zároveň dostaly dost prostoru pro realizaci vlastních ofenzivních nápadů. Prostě zaměřeno na hlavu.

Zoe Slaná byla jedinou pokročilou nadhazovačkou na tomto turnaji. Svoje kolegyně na „prkně“ převyšovala rychlostí i kontrolou. Zoe disponuje i solidním change upem. Já bych si tipnul, že Zoe mohla mít ERA 0.00. V bílém týmu se o nadhoz podělily dvě hráčky přibližně v poměru 50 na 50: Zoe a Anežka Pavelková.

Víkend s Běloškama jsem si velmi užil. Jsou to šikovné, vnímavé mladé dámy. Bylo inspirativní s nimi pracovat. Holky díky. Děkuji i svým asistentům. Poděkování vlastně patří všem dobrovolníkům LL. Ať se oblastnímu výběru daří v dalších kolech.

Little League v Poličce pro nás nebyla jen softball, ale také návštěva u Lenky (a Jaký Němci a Ta druhá a Ro). Leni děkujeme za ubytování i stravu, bylo to skvělé. Parádní byl i páteční koncert Sto zvířat.

Little League 2018 | Nikola Schwarzová

Little League 2018 | Nikola Schwarzová

fototo WW rajče

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.