headline »

21.7.2021 – 8:58 | 236 zobrazení

Po Squatu 2021 můžeme už definitivně zařadit předpovídání počasí do tzv. šarlatánských profesí (kartářka, šaman, kouzelník, mentální kouč, homeopatička, proutkař nebo epidemiolog). Ze zcela katastrofické předpovědi, kdy mělo pršet celý víkend se nakonec vyklubal Nádherňajs. …

Zobrazit celý příspěvek »
wayne’s world

novinky, historky a skazky o účkách, dřevácích a Kamenech.

slowpitch

tě pobaví i vyřídí. Hra pro týpky a borkyně.

Baseball muži

královská pálkovací hra pro chlapy a kluky.

Fastpitch ženy

neboli softball v dámském provedení. Jednou bude.

mládež

aneb přípravka. To nejcennější co máme.

Home » klepy, wayne's world

Movember 2015

Vložil dne 29.10.2015 – 6:382 Komentáře(ů) | 352 zobrazení

MoBroStejně jako je říjen věnován boji proti rakovině prsu, tak listopad je měsícem mužského zdraví. V říjnu to byla růžová, co přiměla ptát se PROČ? V listopadu budou kníry.

Proč máš ten knír? Vždyť vypadáš jako blbec?
Je Movember, tupoune!

Chlapi by si měli udělat chvilku pro sebe a svoje zdraví a podniknout něco ve věci prevence především rakoviny prostaty a varlat. Tak proto ten knír. Aby se taťkové, dědové, strýcové a kámoši zeptali.

Jak to probíhá?
1.11.2015 se hladce oholíš a celý listopad budeš pěstovat knír. Akci zastřešuje Nadace Movember Foundation. Přihlaš se na https://cz.movember.com a prezentuj svůj knír. Též můžeš poslat finanční příspěvek. Do akce se mohou zapojit i ženy (Mo Sistas) a povzbudit v pěstění knírku muže ve svém okolí.

Zdenda vloni založit na https://cz.movember.com skupinu kníratých slowpitchistů a baseballistů. Snad nám pošle odkaz.

Každopádně, posílejte fotky knírů. Udělámu si na našem webu výstavku.

Nadace Movember Foundation je celosvětová charitativní organizace, jejímž cílem je šťastnější, zdravější a delší život. Od roku 2003 se k tomuto zdravotnímu hnutí připojily milióny lidí. Celkem se vybralo 12.7 miliard Kč dolarů, které byly použity na financování 1000 programů. V centru zájmu stojí rakovina prostaty, rakovina varlat, psychické zdraví a nedostatek pohybu.

2 Komentáře(ů) »

  • wayne napsal:

    Web Movemberu není blbovzdorný. Zapomněl jsem heslo do svého loňského účtu. Nový účet s původním emailem nejde založit. Nové heslo nepošlou. Na dotazy nereagují. Telefonní číslo na kontaktní osobu není úplné. Takže na to seru a podpořím nás chlapi neorganizovaně sám. Kdo má podobný trable, může svůj knír prezentovat zde: https://www.waynes.cz/do-oka/movember/
    Stačí poslat fotku. Pokec o knírech může být tady v komentářích.

    P.S. zDEnda nějak na webu Movemberu zakládá skupinu a pokouší se oživit svůj loňský účet. Předpokládám, že nás bude informovat.

  • Trable úplně stejné. Mluvil jsem s tím chlapem z Movember.cz a sliby chyby. Tak na to kašlu.

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.