headline »

1.4.2024 – 8:38 | 84 zobrazení

Zimní příprava je za námi. Také U10 a mladší si vyzkoušeli boxerský trénink.

Zobrazit celý příspěvek »
wayne’s world

novinky, historky a skazky o účkách, dřevácích a Kamenech.

slowpitch

tě pobaví i vyřídí. Hra pro týpky a borkyně.

Baseball muži

královská pálkovací hra pro chlapy a kluky.

Fastpitch ženy

neboli softball v dámském provedení. Jednou bude.

mládež

aneb přípravka. To nejcennější co máme.

Home » klepy, wayne's world

Movember 2015

Vložil dne 29.10.2015 – 6:382 Komentáře(ů) | 369 zobrazení

MoBroStejně jako je říjen věnován boji proti rakovině prsu, tak listopad je měsícem mužského zdraví. V říjnu to byla růžová, co přiměla ptát se PROČ? V listopadu budou kníry.

Proč máš ten knír? Vždyť vypadáš jako blbec?
Je Movember, tupoune!

Chlapi by si měli udělat chvilku pro sebe a svoje zdraví a podniknout něco ve věci prevence především rakoviny prostaty a varlat. Tak proto ten knír. Aby se taťkové, dědové, strýcové a kámoši zeptali.

Jak to probíhá?
1.11.2015 se hladce oholíš a celý listopad budeš pěstovat knír. Akci zastřešuje Nadace Movember Foundation. Přihlaš se na https://cz.movember.com a prezentuj svůj knír. Též můžeš poslat finanční příspěvek. Do akce se mohou zapojit i ženy (Mo Sistas) a povzbudit v pěstění knírku muže ve svém okolí.

Zdenda vloni založit na https://cz.movember.com skupinu kníratých slowpitchistů a baseballistů. Snad nám pošle odkaz.

Každopádně, posílejte fotky knírů. Udělámu si na našem webu výstavku.

Nadace Movember Foundation je celosvětová charitativní organizace, jejímž cílem je šťastnější, zdravější a delší život. Od roku 2003 se k tomuto zdravotnímu hnutí připojily milióny lidí. Celkem se vybralo 12.7 miliard Kč dolarů, které byly použity na financování 1000 programů. V centru zájmu stojí rakovina prostaty, rakovina varlat, psychické zdraví a nedostatek pohybu.

2 Komentáře(ů) »

  • wayne napsal:

    Web Movemberu není blbovzdorný. Zapomněl jsem heslo do svého loňského účtu. Nový účet s původním emailem nejde založit. Nové heslo nepošlou. Na dotazy nereagují. Telefonní číslo na kontaktní osobu není úplné. Takže na to seru a podpořím nás chlapi neorganizovaně sám. Kdo má podobný trable, může svůj knír prezentovat zde: https://www.waynes.cz/do-oka/movember/
    Stačí poslat fotku. Pokec o knírech může být tady v komentářích.

    P.S. zDEnda nějak na webu Movemberu zakládá skupinu a pokouší se oživit svůj loňský účet. Předpokládám, že nás bude informovat.

  • Trable úplně stejné. Mluvil jsem s tím chlapem z Movember.cz a sliby chyby. Tak na to kašlu.

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.